وقت سفارت

وقت سفارت

وقت سفارت

وقت سفارت

وقت سفارت اوکراین اولین قدم برای اخذ ویزای اوکراین میباشد.سالانه افراد متعددی برای سفر به کشورهای اروپایی اقدام به اخذ ویزا می نمایند ,چرا که اخذ ویزای اروپایی و مخصوصا عضو پیمان شینگن- کشورهای شامل قرار داد ویزای شینگن دارای مزایای بسیاری نیز می باشد. یکی از این کشورهای اروپایی اوکراین می باشد که سالانه افراد بسیاری را جهت اخذ ویزای این کشور جذب می کند

اوکراین از کشورهای اروپای شرقی است که از شرق با روسیه، از شمال با بلاروس، از غرب با لهستان، اسلواکی و مجارستان، از جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم مرز است. در جنوب اوکراین هم دریای سیاه و دریای آروف قرار دارد. پایتخت اوکران شهر کیف و زبان رسمی این کشور اوکراینی است.

جالب است بدانید که اوکراین طبق اطلاعیه سازمان جهانی رتبه هشتم را از نظر تعداد گردشگران دارد. چرا که این کشور دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد که برای عموم مردم در سراسر جهان جذاب است و سالانه افراد بسیاری را به صورت گردشگر در خود می بیند. به همین خاطر افراد برای دریافت ویزای این کشور اقدام می نمایند.

تعیین وقت سفارت اوکراین:

اما باید بدانید که برای دریافت ویزای موردنظر خود باید ابتدا  وقت سفارت اوکراین را تعیین کرده باشید چرا که برای اجازه ورود به اوکراین ابتدا باید  وقت سفارت اوکراین را داشته باشید.

همانطور که می دانید سیستم نوبت دهی سفارت اوکراین با دیگر کشورها متفاوت می باشد چرا که تاریخی که برای شما تعیین می شود بستگی به تعداد مراجعه کنندگان و درخواست دهنده های ویزا دارد که این موضوع برای هر کشورو هر سفارتی متغیر می باشد.

شما زمانی که قصد سفر و یا مهاجرت به کشور اوکراین را داشته باشید باید برای ورود به این کشور اجازه دریافت کنید که این اجازه با صدور ویزا امکان پذیر می باشد اما برای آنکه بتوانید درخواست ویزا بدهید باید ابتدا  وقت سفارت اوکراین را تعیین نمایید تا در تاریخ مشخص شده و در ساعت مشخص شده در سفارت حضور داشته باشید. اما باید خاطر نشان کنیم که بعد از تعیین  وقت سفارت اوکراین شما باید تمام مدارکی که برای ویزای درخواستی نیازمند هستید را تکمیل نمایید چرا که هر گونه نقصی در پرونده شما سبب رد درخواست شما خواهد شد پس در این موضوع دقت کرده و می توانید از افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه بالایی دارند مدد گیرید .

شما برای تعیین  وقت سفارت اوکراین می توانید به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین اقدام نمایید. کشور اوکراین در اکتبر سال ۱۹۹۲میلادی فعالیت خود را در ایران آغاز نمود و سفارت خود را بنا کرد. به همین خاطر شما می توانید به راحتی بعد از تعیین  وقت سفارت اوکراین جهت درخواست ویزای اوکراین به صورت حضوری اقدام نمایید.

سفارت اوکراین کجاست؟

سفارت اوکراین در ایران در تهران، خیابان شهید باهنر، کوچه قادری، پلاک ۱۰ قرار دارد.

پذیرش کنسولی اتباع ایرانی و خارجی در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه انجام می شود:
  • ساعت ۹ الی ۱۳ تحویل دادن مدارک
  • ساعت ۱۶  الی ۱۷ تحویل گرفتن مدارک

گرفتن وقت سفارت اوکراین:

سفارت اوکراین از تاریخ ۲۴ تیر ۱۳۹۷، امور مربوط به اطلاع رسانی، ترجمه مدارک، پر کردن صحیح فرم های تقاضانامه، صدور بیمه نامه و مسائل مربوط به تسهیل صدور ویزا و کنسولی را به شرکت VFS Global سپرده است. بر این اساس این ویزا سنتر مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای اوکراین را از متقاضیان تحویل می گیرد. این نکته را مد نظر داشته باشید که این مرکز تنها پشتیبانی پرونده ویزاها و کمک به متقاضیان را بر عهده دارد و صدور یا عدم صدور ویزا، تصمیمی است که به صورت مستقیم از طرف کنسول سفارت اوکراین در ایران گرفته خواهد شد

ساعات کاری سفارت اوکراین:

از دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰ و از ساعت ۱۴:۰۰ الی۱۸:۰۰

 

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید
error: Alert: Content is protected !!