ویزا تیپ D

ویزا تیپ D

ویزا تیپ D

ویزا تیپ D

ویزای اوکراین

بی‌تردید اوکراین یکی از زیباترین کشورهای اروپای شرقی بوده و سالیانه بر تعداد کسانی که راهی سفر به اوکراین می شوند، افزوده می‌شود. دراین‌بین دارندگان پاسپورت برخی از کشورها همانند آذربایجان، گرجستان و ارمنستان، می‌توانند به طول مدت‌زمان نامحدودی، بدون دریافت روادید یا ویزا به کشور اوکراین سفر کرده و در این کشور اقامت کنند. دارندگان پاسپورت برخی از کشورها نیز همانند آلبانی و آرژانتین می‌توانند بدون دریافت ویزا به مدت‌زمان ۹۰ روز به اوکراین سفر کرده و از اقامت در این کشور زیبا لذت ببرند.

اما در کشورمان ایران نیز افرادی وجود دارند که چه به دلایل گردشگری و یا تجاری خواهان سفر به اوکراین هستند، دراین‌بین باید دانست که دارندگان پاسپورت ایرانی باید برای سفر به کشور اوکراین ویزا گرفته و با در دست داشتن ویزای اوکراین، بتوانند به این کشور زیبا سفر کنند.

در همین راستا و در قالب این مطلب تصمیم گرفته‌ایم تا برای خوانندگان سایت سفرستان، همه‌چیز در مورد ویزای اوکراین را توضیح داده و حتی نحوه دریافت ویزای اوکراین را نیز برایشان شرح دهیم تا اگر روزی خواستار تهیه بلیط هواپیما اوکراین و سفر به این کشور بودند، بتوانند با نحوه دریافت ویزای اوکراین آشنایی داشته باشند.

آیا می دانید ویزا تیپ D چیست و چه کسانی به آن نیاز دارند؟

ویزا تیپ D ویزایی است که کسانی که می خواهند هر نوع اقامتی را در کشور اوکراین بگیرند نیاز دارند به ویزا تیپ D.
برای اقامت دائم اوکراین یا اقامت یکساله از طریق سرمایه گذاری ، ازدواج ، کار و… نیاز به ویزا تیپ D است.

این ویزا ۳ ماهه می باشد و بعد از ورود به اوکراین تبدیل به اقامت دائم یا موقت ۱ تا ۵ ساله می شود
شرکت سفیر نور تنها شرکتی در ایران است که بصورت تضمینی برای متقاضیان عزیز این نوع ویزا را اخذ میکند.  درصورت عدم موفقیت وجه دریافت شده کاملا پس داده می شود.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید
error: Alert: Content is protected !!