پاسپورت اوکراین

 

پاسپورت اوکراین

رتبه بندی پاسپورت کشورها:

رده بندی پاسپورت کشورها بر اساس میزان قبولی آنها بدون ویزا که نمایانگر قدرت گذرنامه آن کشور می باشد، طبقه بندی می شوند.
یعنی اگر امتیاز یک کشور ۱۶۱ باشد فرد دارنده آن گذرنامه می تواند بدون ویزا به ۱۶۱ کشور مسافرت کندو البته کشورهایی که نیاز به ویزای Visa on Arrival نیز می باشد در آمار ۱۶۱ کشور در نظر گرفته شده است.

روش های اخذ پاسپورت اوکراین:

  • تولد در خاک اوکراین : با تولد در خاک اوکراین شما پاسپورت اوکراینی میگیرید ، به پدر و‌مادر و خواهر و برادر و پدربزرگ و مادربزرگ در هر سنی ، اقامت دائم اوکراین اعطا می‌شود . برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید .
  • ازدواج با تبعه اوکراینی : شما بعد از ازدواج با یک خانم اوکراینی ، ابتدا یک اقامت دو ساله میگیرید ، بعد از طی شدن ۲ سال ، شما می‌توانید تقاضای اقامت دائم کنید ، و بعد از گرفتن اقامت دائم ، میتوایند بلافاصله تقاضا پاسپورت اوکراینی بکنید . معمولا اخذ پاسپورت بدلیل اینکه باید توسط رییس جمهور تایید شود ، از ۶ ماه تا یکسال طول میکشد .
  • هیچ راه سومی وجود ندارد !!!!!!
    نه با خرید ملک ، نه با حضانت ، نه با خرید سهام ، نه با سرمایه گذاری چند میلیون دلاری !!! هیچ هیچ راهی وجود ندارد !!! اوکراین در ضمن فروش پاسپورت ندارد !!…

قدرتمندترین پاسپورت های جهان:

به گزارش مرکز اطلاع رسانی رتبه ۳، بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط سایت شاخص گذرنامه کشورها، سه کشور سنگاپور، آلمان و کره جنوبی با ۱۶۱ امتیاز در رتبه اول بهترین پاسپورت های دنیا قرار دارند.

بیشترین اعتبار پاسپورت کشورها در اروپا و آمریکای شمالی و شرق آسیا می باشد. کشورهایی که عمدتا صنعتی و پیشرفته می باشند.

رتبه پاسپورت ایران:

ایران با ۳۶ امتیاز در رتبه ۹۰ دنیا قرار دارد و اعتبار پاسپورت ایرانی تنها از کشورهای سومالی، سوریه، پاکستان، عراق و افغانستان بیشتر است.

با پاسپورت اوکراین به کدام کشورها بدون ویزا می‌توان سفر کرد؟

از ماه اکتبر ۲۰۱۸ با پاسپورت اوکراین می‌تواند بدون ویزا به ۱۳۰ کشور سفر نمود. رنکینگ پاسپورت اوکراین از رتبه پنجاه و سومین به رتبه بیست و ششم ارتقا پیدا کرده‌است.

قویترین پاسپورت های خاورمیانه:

اعتبار پاسپورت کشورهای خاورمیانه و آفریقا بسیار کم می باشد و تنها امارات و ترکیه وضعیت بهتری دارند. اعتبار پاسپورت ترکیه در رتبه ۴۰ قرار دارد و کشور امارات در رتبه ۲۱ قرار گرفته است.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید
error: Alert: Content is protected !!