قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

پناهندگی اوکراین

تاثیر ویروس کورونا بر ایرانیان مقیم اوکراین
تاثیر ویروس کورونا بر ایرانیان مقیم اوکراین
مارس 30, 2020
-اخبار ویزاهای تمدید شده در مدت قرنطینه
اخبار ویزاهای تمدید شده در مدت قرنطینه
آوریل 1, 2020
نمایش همه

پناهندگی اوکراین

پناهندگی اوکراین

پناهندگی اوکراین

پناهندگی اوکراین

پناهندگی اوکراین و فرآیند پناهندگی در اوکراین بدین صورت است که یک فرد خارجی یا یک فرد بدون سرپرست به منظوره شناخته شدن به عنوان یک پناهنده یا فردی که نیاز به حمایت فرعی دارد ابتدا به کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان مراجعه می‌کند

و سپس تو سط وکیلی که کمیساریای به پناهنده می‌دهند به اداره سرویس پناهندگی مهاجرت اوکراین درخواست پناهندگی می کند. چنین درخواستی توسط  خود شخص با حضور در محل  اداره پناهدگی مهاجرت اوکراین ارائه می گردد.
فردی که تمایل دارد در کشور اوکراین پناهنده گردد با عبور از مرزهای کشور اوکراین و ورود به خاک اوکراین باید به اداره خدمات مهاجرت اوکراین مراجعه نموده و در طی پنج روز کاری باید خود را به اداره مهاجرت اوکراین معرفی نماید.
از جمله مراحل درخواست پناهندگی به کشور اوکراین عبارتند از:

١:ثبت نام فرد متقاضی و خانواده وی از جمله فرزندان زیر ١٨
٢:ارسال مدارک برای شناخت به عنوان پناهنده
٣:انگشت نگاری
۴:تهیه اسناد مورد نیاز و ایجاد یک فایل شخصی
در طی ۱۵ روز کاری از تاریخ ثبت درخواست،اداره خدمات مهاجرت اوکراین درخواست متقاضی را با توجه به اطلاعات موجود در فرم درخواست و سایر اسناد که نیاز به اطلاعات اضافی دارند را بررسی نموده و به پناهندگی و یا رد درخواست پناهندگی رای صادر می کند. در ۹۹٪ کیس ها جواب منفی می‌باشد ، ولی شما به تعداد میتوانید درخواست بازنگری بدهید ، و هر بار به شما سه ماه اجازه تردد و کار می‌دهند ! لازم به ذکر است در روند این پروسه بنا به درخواست متقاضی وکیل مهاجرت نیز می تواند حضور داشته باشد. در طی مصاحبه متقاضی، توسط سرویس مهاجرت دولتی اوکراین از یک مترجم استفاده خواهد شد. در صورت رد درخواست پناهندگی و استفاده از حق درخواست تجدیدنظر ، اداره مرکز خدمات مهاجرت اوکراین باید اسناد و مدارک شناسایی متقاضی را در طول سه روز کاری به محل اقامت موقت با ادله مناسب متقاضی تسلیم کند.در صورت قبول درخواست پناهندگی از طرف اداره مهاجرت اوکراین،گواهی پناهندگی برای یک دوره پنج ساله برای پناهجو صادر
می شود

در دوره ای که پرونده شما در حال بررسی می‌باشد ، شما ماهیانه ۵۰ دلار کمک نقدی دریافت میکنید / کلاس زبان اوکراینی رایگان دارید / و کلیه خدمات پزشکی برای شما رایگان می‌باشد .

سایت کمیساریای پناهندگی اوکراین

توضیحات کامل در مورد پناهندگی اوکراین

[aparat id=”SPlR2″]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *