021-79147

روزهای کاری و زمان پاسخگویی: یکشنبه الی پنج شنبه ها از ساعت 9 صبح الی 17:30 عصر  02179147

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 تور اوکراین:

تور اوکراین یکی از تورهای اروپای شرقی است که می توانید از این کشور زیبای اروپای شرقی دیدن کنید و از جاذبه های مختلف این کشور از جمله سواحل زیبا، مراکز توریستی و گردشگری متعدد ویژه جوانان دیدن کنید.

در سفر با تور اوکراین می توانید از شهرهایی مانند کیف (پایتخت اوکراین) و یا اودسا که یکی از شهرهای توریستی و ساحلی این کشور است، دیدن کنید.

تور اوکراین فرصتی است برای کسانی که می خواهند از کشور اوکراین دیدن کرده و جهت دیدار از این کشور و یا دیدن دوستان و بستگان خود به اوکراین سفر کنند.

چه زمانی برای تور اوکراین مناسب است؟

اواخر فصل بهار و تایستان زمان مناسبی برای تور اوکراین است.اوکراین دارای آب و هوای معتدل قاره ای است، در سواحل جنوبی کریمه شرایط آب و هوایی مدیترانه ای وجود دارد. بارش باران در نقاط مختلف اوکراین متفاوت است، بیشترین میزان بارش در شمال و غرب این کشور صورت می گیرد و کمترین میزان بارش در شرق و جنوب شرقی است  کی یف پایتخت کشور اوکراین و بزرگترین شهر آن بوده و در شمال کشور قرار دارد.

مدارک لازم تور اوکراین:

اصل پاسپورت با ۶ ماه اعتبار حتی برای نوزادان ، ۲قطعه عکس ۴*۳ ، گواهی اشتغال به کار ، لیست بیمه و دعوتنامه

هتل های تور اوکراین:

بیشتر هتل های ۵ستاره در اطراف رودخانه دنیپر که از بین شهر کیف عبور کرده و شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می کند قرار دارد.

هزینه و خریدها در تور اوکراین:

هزینه در شهر کیف نسبت به سایر شهرها گران تر است وبهتر است به جز هزینه های ضروری در کیف خرید نکنید.

غذا و رستوران در تور اوکراین :

اگر به خوردن غذاهای اوکراینی علاقه ندارید میتوانید به رستوران های بین المللی فرانسوی یا خاورمیانه ای بروید ولی اگر می خواهید غذاهای اوکراینی را تست بکنید میتوانید به رستوران های اطراف رودخانه دنیپر بروید

ترانسفر در تور اوکراین :

کی یف از سیستم متروی گسترده ای بهره می برد که معمولا نیازهای سفر شما را در تمام سطح این شهر برطرف می کند . در سطح شهر اتوبوس هایی برای حمل و نقل عمومی قرارداده شده اند اما علاوه بر قیمت بالاتر، خیلی از آن ها فرسوده و قدیمی هستند ، به همین دلیل بهترین گزینه مسافران تور کیف همان مترو است

جاذبه های تور اوکراین :

یکی از جاذبه های مهم تور اوکراین پارک ملی کارپیتان است که مکان مناسبی برای تفریح و گشت و گذار است. اگر در فصل سرما می خواهید به تور اوکراین سفر کنید میتوانید به اسکی رفته و به پیست هیجان انگیز “ویشگورا” سر بزنید. از دیگر جاذبه های تور اوکراین موزه ملی چرنوویل ، پارک آبی ژوراسیک، قلعه لوتسک، تونل عشق، کاخ وونتسوف، باغ ملی گیاه شناسی با ۱۳۰۰ گونه گیاهی، کلیسای پانتلیمون با معماری زیبا و پارکی وسیع از دیگر مکان های جاذبه ای تور اوکراین است.

وسایل موردنیاز تور اوکراین:

به هنگام سفر با تور اوکراین مدارک مورد نیاز از جمله پاسپورت، بلیط، مدارک شناسایی و …. به همراهتان باشد. اگر داروی خاصی مصرف می کنید آن را به همراه خود ببرید. در فصل سرد لباس گرم همراه داشته باشید و در فصل تابستان لباس راحتی را فراموش نکنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برای دریافت مشاوره رایگان مهاجرتی فرم زیر را پر کنید.

کارشناسان سفیرنور در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.