روزهای کاری و زمان پاسخگویی: یکشنبه الی پنج شنبه ها از ساعت 9 صبح الی 17:30 عصر

10 عنوان شغلی که کانادا بصورت دورکاری استخدام می کند

10 عنوان شغلی که کانادا بصورت دورکاری استخدام می کند

10 عنوان شغلی که کانادا بصورت دورکاری استخدام می کند

مترجم

میانگین حقوق پایه: 27.06 دلار در ساعت

وظایف اصلی: مترجمان پیامی را که به یک زبان نوشته شده است می گیرند و آن را به زبان دیگر تبدیل می کنند. آنها در حالی که معنای پیام اصلی را دست نخورده نگه می دارند ترجمه می کنند.

تصحیح کننده

میانگین حقوق پایه: 24.16 دلار در ساعت

وظایف اصلی: تصحیح کنندگان مطالب نوشتاری را بررسی می کنند و اشتباهات دستوری و املایی را برطرف می کنند. علاوه بر این، آنها به دنبال نحو، علائم نگارشی و صدای برند خوب هستند.

دستیار مجازی

میانگین حقوق پایه: 22.11 دلار در ساعت

وظایف اصلی: دستیاران مجازی ،تقویم ها را برای مشتریان خود مدیریت می کنند، که می تواند شامل برنامه ریزی جلسات، تماس ها، برنامه های سفر و غیره باشد. علاوه بر این، آنها اغلب از طریق تلفن و ایمیل با مشتری خود در ارتباط هستند.

نویسندگان محتوا:

وظایف اصلی: نویسندگان محتوا برای تبلیغ خدمات یا کالاهای مشتری خود یک نسخه بازاریابی ایجاد می کنند. علاوه بر این، آنها تحقیقاتی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و کالاهای مشتری خود انجام می دهند و مطالب خود را برای ارزیابی در یک سیستم مدیریت محتوا وارد می کنند.

تایپیست

میانگین حقوق پایه: 21.34دلار در ساعت

وظایف اصلی: یک رونویس به فایل های صوتی گوش می دهد و هر کلمه ای را که می شنود یادداشت می کند. آنها علاوه بر بررسی و سازماندهی رونوشت های خود برای دسترسی بعدی، اغلب یادداشت های کوتاه می نویسند.

وبلاگ نویس

میانگین حقوق پایه: 21.19 دلار در ساعت

وظایف اصلی: وبلاگ نویسان محتوای وبلاگ آنلاین ایجاد می کنند و برای بازدیدها پول می گیرند. به عنوان مثال، آنها پست های وبلاگ را ایجاد می کنند، آنها را برای وضوح و دقت گرامری ویرایش می کنند و آنها را منتشر می کنند. یا به نوشتن محتوا برای وبلاگ های دیگر کمک می کنند. علاوه بر این، وبلاگ نویسان از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ پست های وبلاگ خود استفاده می کنند.

مترجم اسناد

میانگین حقوق پایه: 20.93 دلار در ساعت

وظایف اصلی: مترجم پیام یا سندی را از یک زبان به زبان دیگر ترجمه می کند. آنها این پیام ها را به زبان های دیگر و اغلب به زبان اشاره برای افراد کم شنوا ترجمه می کنند. اسناد مکتوب را می توان به زبان دیگری نیز توسط مترجمان ترجمه کرد.

مدیریت کننده رسانه های اجتماعی

میانگین حقوق پایه: 19.95دلار در ساعت

وظایف اصلی: کارشناسان رسانه های اجتماعی برای پلتفرم های رسانه های اجتماعی یک شرکت محتوا ایجاد می کنند. علاوه بر این، آنها ممکن است نیاز به تعامل با مشتریان برای گسترش دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی شرکت داشته باشند. کارشناسان رسانه های اجتماعی همچنین ممکن است وب سایت ها و آمار رسانه های اجتماعی را برای بهبود تاکتیک های خود بررسی کنند.

نماینده خدمات مشتریان

میانگین حقوق پایه: 18.45 دلار در ساعت

وظایف اصلی: نمایندگان خدمات مشتری تماس های مشتریان را می گیرند و مشکلات آنها را حل می کنند. علاوه بر این، آنها به سؤالات مشتری پاسخ می دهند، جزئیات محصول را ارائه می دهند، و مبادلات و بازگشت را انجام می دهند.

نماینده مرکز تماس

میانگین حقوق پایه: 18.23 دلار در ساعت

وظایف اصلی: کارگزاران مرکز تماس با مشتریان صحبت کرده و از آشنایی آنها با کالاها و خدمات برای ارائه خدمات بهتر به آنها استفاده کنند. آنها به شکایات مشتریان توجه می کنند و برای درک بهتر نیازهای آنها تلاش می کنند تا بهترین راه حل را ارائه دهند.