قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

اقامت از طریق حضانت

 

اقامت اوکراین از طریق حضانت

اوکراین یکی از کشورهایی است که یک فرد خارجی می‌تواند با قبول حضانت یک اوکراینی مستحق که دادگاهی در اوکراین نیازمند بودن وی را تایید کرده اقامت اوکراین را دریافت کند. واضح است که این راه پیچیدگی ها و فراز و نشیب های خود را داراست که تیم تخصصی سفیر نور در این راه شما را تنها نمی‌گذارد و به صورت تضمینی تمامی مراحل اخذ اقامت اوکراین از طریق حضانت را برای شما طی می کند.

آماده سازی فردی که دارای چنین شرایطی از نظر دادگاه باشد و همچنین آماده سازی تمامی مدارک جهت ارایه به سازمان های ذیربط به عهده موسسه ما خواهد بود .و پس از گرفتن اقامت و ادای دین نسبت به فرد موردنظر متقاضی در آینده  مسئولیت دیگری  به عهده  نخواهد داشت .

تعریف فرزند خواندگی: فرزندخواندگی عبارت است از اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست تحت سرپرستی سازمان بهزیستی اوکراین  به خانواده های متقاضی که واجدالشرایط قانون جاری حمایت از کودکان بی سرپرست باشند.درصورت تائید وضعیت مراقبت از فرزند و توانایی خانواده و حفظ منافع فرزند، گزارش نهایی تهیه و برای صدور حکم قطعی سرپرستی به دادگاه ذیربط منعکس می شود.

مزایا ی داشتن پاسپورت اوکراین از این طریق :

۱-سفر به کشورهای مطرح جهان از جمله امریکا

۲- گرفتن وام از بانکهای داخلی یا خرید اجناس به صورت قسطی از فروشگاهها

۳- خرید ملک با مالکیت قطعی

۴- سهولت در ایاب و ذهاب

۵-سهولت در اخذ ویزای شنگن

و . . .

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد اقامت اوکراین و اقامت اوکراین از طریق حضانت می توانید با مشاوران موسسه حقوقی سفیر نور تماس گرفته و از مشاوره وکلای ما بهره مند شوید.