اقامت از طریق خرید ملک

اقامت اوکراین از طریق خرید ملک

در این مقاله مدارک و شرایط لازم برای اخذ اقامت اوکراین از طریق خرید ملک بیان شده است. خرید ملک در اوکراین می تواند می تواند برای زندگی در آنجا  و اقامت اوکراین از طریق خرید ملک اتفاق بیفتد یا با دید اقتصادی و سرمایه گذاری در اوکراین انجام شود.

اوکراین یکی از معدود کشور های اروپایی است که می توانید در این کشور با هزینه کم صاحب ملک شوید.خرید ملک در اوکراین می تواند با دید اقتصادی و سرمایه گذاری در اوکراین انجام شود یا می تواند برای زندگی در اوکراین و اقامت دائم اوکراین اتفاق بیفتد.واحدهای اسمارت از ۲۰ متر تا ۳۰ متر با قیمت حدودی ۱۰۰۰ دلار برای هر متر مربع بسیار سود ده می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ملک در اوکراین می توانید با موسسه حقوقی سفیر نور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان وکلای ما بهره مند شوید.

خرید ملک در اوکراین حتی از ایران نیز قیمت پایین تری دارد(البته الان با دلار ۱۵ تومنی نه).البته کاملا بستگی دارد که در کدام شهر و کدام منطقه از شهر بخواهید ملک خریداری کنید.اما به صورت میانگین هزینه ملک در اوکراین در حدود ۳۵۰۰۰ دلار خواهد بود.این قیمت پایین باعث شده از سراسر اروپا و حتی آسیا اقدام به خرید ملک در اوکراین کنند و این کار را یک سرمایه گذاری در اوکراین به شمار می آورند.

با توجه به پیشرفت سریع اوکراین در اقتصاد و روابط بین الملل و حضور شرکت های امریکایی و اروپایی به احتمال زیاد قیمت ملک در اوکراین رشد چشم گیری خواهد داشت و در آینده دیگر نمی توان به این راحتی در اوکراین ملک خریداری کرد.

دولت اوکراین شرایط ویژه ای برای شهروندان اوکراینی برای خرید ملک در نظر گرفته است. در حدود ۸۰ درصد از قیمت کل خانه را می توانید وام بگیرید و این می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند. البته برای گرفتن وام بانکی در اوکراین نیاز است که ابتدا اقامت دائم داشته باشید و شهروند اوکراین محسوب شوید.

البته برای خرید ملک نیاز نیست تمام هزینه ها را همان ابتدا پرداخت کنید.با روش هایی می توانید فقط در حدود ۳۰ درصد از هزینه ملک را ابتدا پرداخت کرد و مابقی آن را به صورت اقساطی پرداخت کنید. شرکت های سازنده شرایط پیش خرید فوق العاده ای دارند

 اقامت اوکراین از طریق خرید ملک : خرید ملک در اوکراین یا اجاره؟

سوالی که بسیاری از افراد از موکلین مهاجرتی ما می پرسند این است که آیا با توجه به شرایط هزینه های کم اجاره در اوکراین آیا بهتر نیست از خرید ملک در این کشور صرفه نظر کنیم؟

ما پیشنهاد می کنیم با توجه به شرایط مالیتان در این باره تصمیم بگیرید.به صورت کلی اگر بتوانید در اوکراین ملک خریداری کنید از چندین نظر می تواند بهتر از اجاره باشد. قیمت ملک در اوکراین پایین تر از این نخواهد رفت و قطعا در آینده ای نزدیک چندین برابر خواهد شد. پس علاوه بر داشتن ملک در اوکراین می توانید این کار را یک سرمایه گذاری در اوکراین نیز در نظر بگیرید.اما اگر توان خرید ملک در اوکراین را ندارید اجاره خانه می تواند گزینه مناسبی باشد.اجاره خانه دو خوابه در اوکراین در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار در ماه است که با توجه به متراژ و مکان خانه این هزینه میتواند تا حدودی متغیر باشد.

اگر تصمیم به اقامت اوکراین از طریق خرید ملک دارید حتما با کارشناسان ما مشورت نمایید. ما اماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز هستیم.

خرید اپارتمان در اوکراین

برای خرید آپارتمان در اوکراین حتما با ما مشورت نمایید تا هم از اعتبار شرکت سازنده باخبر شوید و هم اینکه با قیمت های بسیار مناسب نسبت به خرید اقدام‌نمایید.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید
error: Alert: Content is protected !!