021-79147

.

کشور آمریکا در نظر ساکنین ایران به عنوان سرزمینی برای فرصت ها شناخته می‌شود، زیرا در سال‌های اخیر توانسته به دلیل اقتصاد قوی، دانشگاه های برتر جهان، شرایط کاری بسیار عالی و… در رتبه برتر جهان برای مهاجرت قرار گیرد. شما برای مهاجرت به این کشور می توانید از از روش‌های متنوعی همچون تحصیل در آمریکا، جاب آفر آمریکا، سرمایه گذاری در آمریکا و… بهره ببرید؛ اما با توجه به سیاست‌های ضد مهاجری برای ساکنین ایران مهاجرت به آمریکا به عنوان یک رویا و در بسیاری از مواقع غیرممکن است. در صورتی که شما نیز آرزوی مهاجرت به آمریکا را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه مطلب برای آشنایی بیشتر با روند مهاجرت به آمریکا با موسسه مهاجرتی سفیرنور همراه باشید.

مهاجرت به آمریکا 

مهاجرت به آمریکا 

همانطور که گفته شد مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان در سال‌های اخیر بسیار سخت شده و بهترین روش از نظر کارشناس‌های موسسه مهاجرتی سفیر نور تحصیل در آمریکا، جاب آفر آمریکا یا سرمایه‌گذاری در این کشور می‌باشد. البته قابل ذکر است که حتی در بین روش‌های مورد نظر مطمئن ترین راه با توجه به قوانین تصویب شده مهاجرت در سالهای اخیر توسط سفارت آمریکا، مهاجرت تحصیلی است که در ادامه آن را به صورت جامع برای شما توضیح داده‌ایم.

هزینه مهاجرت به آمریکا

هزینه مهاجرت به آمریکا 

هزینه مهاجرت به آمریکا برای هر شخص متفاوت است و با توجه به روش مشخص شده برای مهاجرت تعیین خواهد شد. در برخی از روش‌ها این هزینه بسیار ناچیز بوده و در برخی از روش‌ها مانند سرمایه گذاری در آمریکا می‌تواند به بیشترین حد ممکن یعنی ۵۰ میلیارد تومان برسد. شما برای انتخاب روش مهاجرت به آمریکا قبل از هر چیز باید به تطابق روش‌ها با بودجه و شرایط خود بپردازید، زیرا میزان تمکن مالی و بودجه مورد نظر سفارت آمریکا برای مهاجرت بسیار مهم خواهد بود.

البته قابل ذکر است که شما علاوه بر هزینه مهاجرت به آمریکا از نظر سرمایه گذاری باید به هزینه اقدامات مورد نظر همچون تشکیل پرونده مهاجرتی، درخواست ویزا، آزمایشات، پزشکی، رفت و آمد، بلیط هواپیما، ارزشیابی، اموال، ترجمه و… نیز دقت کنید.

در صورتی که شما با موسسه مهاجرتی سفیر نور در زمینه مهاجرت به آمریکا همکاری داشته باشید؛ به دلیل تجربه کارشناسان هزینه‌های پرداختی به حداقل ممکن می‌رسد. همچنین قابل ذکر است که موسسه سفیر نور برای راهنمایی شما در زمینه مهاجرت و کمک به شما در این راه کمترین هزینه ممکن را نسبت به موسسه‌های دیگر دریافت خواهد کرد.

ویزا آمریکا

ویزا آمریکا

همانطور که می‌دانید ایالات متحده آمریکا به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای جهان از ۵۰ ایالت و پنج قلمرو متفاوت در قاره آمریکای شمالی در کنار اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس برخوردار است. موقعیت جغرافیایی این کشور در کنار جمعیت بسیار بالای آن باعث شده تا بخشی از موفقیت های جهان همچون اقتصاد برتر، دانشگاه‌های معتبر، موسسه‌های بزرگ و…  در این منطقه قرار داشته باشد.

با توجه به محبوبیت بسیار بالای این کشور سفارت برای ارائه ویزای آمریکا دارای شرایط خاص و متفاوت با کشورهای دیگر است که موفقیت در سپری آنها برای شما بسیار سخت می‌باشد؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم، علاوه بر مطالعه شرایط دریافت ویزای آمریکا از مشاوره با کارشناس‌های با تجربه موسسه مهاجرتی سفیر نور نیز بهره ببرید.

شرایط اخذ ویزای آمریکا :

مسلما اطلاع دارید که آسان ترین راه دریافت ویزای آمریکا استفاده از بخت‌آزمایی لاتاری آمریکا است که هرساله توسط این دولت برای ساکنین سراسر جهان انجام می‌شود. اما در روش‌های دیگری نیز برای دریافت ویزای آمریکا وجود دارد.

شما برای دریافت ویزا در اولین مرحله باید نوع ویزای درخواستی خود را مشخص کرده تا طبق شرایط مخصوص آن عمل کنید. برای مثال از انواع ویزای آمریکا می‌توانیم به ویزای گردشگری، تحصیل در آمریکا، جاب آفر در آمریکا، شرکت در همایش، سرمایه گذاری در آمریکا و… اشاره داشته باشیم.

مراحل دریافت ویزا آمریکا 

  1. 1. انتخاب ویزا مناسب :

اولین قدم برای دریافت ویزای آمریکا انتخاب ویزای مناسب طبق شرایط و علاقه فرد است. بهترین راه برای انتخاب ویزای مناسب آمریکا مشورت با کارشناسان معتبر موسسه مهاجرتی سفیر نور می‌باشد.

  1. 2. تکمیل فرم‌های درخواست ویزا :

با توجه به انتخاب نوع ویزای شما باید فرم های متعلق به ویزای مورد نظر را دریافت کرده و طبق اطلاعات آن مدارک خود را تهیه کنید. برای مثال اگر قصد تحصیل در آمریکا را دارید، دریافت فرم ویزای تحصیلی Ds-160 الزامی است.

  1. 3. دریافت وقت سفارت :

پس از اینکه شما فرم‌های مورد نیاز درخواست ویزای آمریکا را تکمیل کرده و مدارک را آماده کردید، زمان دریافت وقت سفارت است. شما برای انجام مصاحبه حضوری برای مهاجرت به آمریکا باید سفارت‌های آمریکا در کشورهای مجاور مراجعه کنید؛ زیرا سفارت آمریکا در کشور ایران وجود ندارد.

  1. 4. موفقیت در مصاحبه حضوری :

آخرین مرحله برای موفقیت در مهاجرت به آمریکا و دریافت ویزا، انجام مصاحبه حضوری در سفارتخانه است. در صورتی که شما در مصاحبه حضوری قبول شوید هیچ مانعی برای مهاجرت شما وجود نخواهد داشت.

قابل ذکر است که تمامی مراحل ذکر شده بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد؛ به همین دلیل پیشنهاد میکنیم که برای سپری کردن این مراحل در سهولت کامل از کمک کارشناس‌های موسسه سفیر نور بهره ببرید.

جاب آفر آمریکا

جاب آفر آمریکا

جاب آفر آمریکا یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به آمریکا شناخته می‌شود که شما می‌توانید با استفاده از آن در کمترین زمان ممکن مشغول به کار در آمریکا شوید. دقت داشته باشید که آمریکا جزو پیشرفته ترین کشورهای جهان از لحاظ اقتصادی است و درصد بالایی از شرکت‌های برتر و سازمان‌های پیشرفته جهانی در این کشور تاسیس شدند. به همین دلیل کشور آمریکا نسبت به کشورهای دیگر دارای موقعیت‌های شغلی متنوع برای قشرهای متفاوت جامعه است.

با توجه به مزایای بسیار زیاد جاب آفر آمریکا و شرایط پیچیده دریافت آن، در صورتی که شما نیز قصد دریافت این ویزا کاری را دارید، پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران با تجربه موسسه مهاجرتی سفیر نور همکاری داشته باشید.

مزایای دریافت جاب آفر آمریکا :

همانطور که گفته شد کشور آمریکا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان از نظر اقتصادی بوده که این موضوع  دلیل بر مزایای بی‌اندازه و افزایش چشمگیر متقاضیان دریافت جاب آفر آمریکا می‌شود. در ادامه مطلب مزایای دریافت جاب آفر آمریکا را توسط تحقیقات کارشناس‌های موسسه مهاجرتی سفیر نور برای شما ذکر کردیم.

1‌. میزان دستمزد بسیار بالا : 

همانطور که می دانید در کشور آمریکا کار از ارزش بسیار زیادی برخوردار بوده و میزان دستمزد شما برای هر ساعت کاری نسبت به کشور ایران چندین برابر است. با توجه به شغل مورد نظر شما حداقل دستمزد این کشور برای هر ساعت کار ۸ دلار و حداکثر به ۱۱ دلار می‌رسد.

2‌. تامین اجتماعی :

یکی از مزایای کار در آمریکا بهره مندی از موقعیت کاری با تامین اجتماعی است. منظور از تامین اجتماعی در هر موقعیت کاری بهره مندی از بیمه عمر، بیمه بازنشستگی، کمک هزینه‌های مختلف، وام، مرخصی زایمان و… می‌باشد.

3. گستردگی حوزه انتخاب موقعیت شغلی :

از مزایای دیگر دریافت جاب آفر آمریکا می‌توانیم به انتخاب موقعیت‌های شغلی متنوع در شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و سازمان‌های مختلف این کشور اشاره داشته باشیم. با توجه به این مزیت شما با در نظر گرفتن توانایی و تخصص خود می‌توانید در حوزه‌های مختلف بدون هیچ گونه محدودیتی مشغول به کار شوید.

4. سیستم بهداشت بسیار پیشرفته :

برای افرادی که در رشته های پزشکی، پرستاری، دامپزشکی و… تحصیل می‌کنند، قابل ذکر است که کشور آمریکا دارای سیستم بهداشتی بسیار پیشرفته‌ای نسبت به کشورهای دیگر می‌باشد و شما می توانید با دریافت جاب آفر آمریکا در بهترین بیمارستان های جهان مشغول به کار شوید.

تحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکا

همانطور که می‌دانید آمریکا به دلیل دانشگاه‌های برتر خود در جهان مقصد بسیاری از دانشجویان برای مهاجرت تحصیلی است. همچنین مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین راه های مهاجرت به آمریکا برای هر دانشجو می‌باشد. در واقع می‌توان گفت که تحصیل در آمریکا به شما این امکان را می دهد تا در یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های آمریکا با استفاده از بورسیه به صورت فول فاند یا پرداخت شهریه تحصیل کنید.

دقت داشته باشید که شرایط تحصیل در آمریکا با توجه به مقطع مورد نظر شما متفاوت است؛ برای مثال نمره آزمون زبان برای متن کارشناسی بین ۶ الی ۶.۵، ارشد بالای ۶.۵ و دکترا بالای ۷ باید باشد. شما برای قبول شدن در شرایط تحصیلی آمریکا به راحتی می‌توانید از کمک کارشناس‌های ماهر موسسه مهاجرتی سفیر نور بهره ببرید.

همچنین قابل ذکر است که هزینه تحصیل در آمریکا نسبت به کشورهای دیگر کمی بیشتر می‌باشد و در زمان انتخاب این کشور برای تحصیل باید هزینه های مورد نیاز را با بودجه خود مطابقت دهید. برای مثال هزینه تحصیل در یک کالج دولتی معمولی به صورت سالانه حدود 27.500 دلار و در کالج‌های غیر انتفاعی حداقل میزان 37.200 دلار است. البته شما میتوانید برای تامین هزینه های خود شغل پاره وقت به مدت ۲۰ ساعت در هفته نیز بهره ببرید.

سرمایه‌گذاری در آمریکا 

سرمایه گذاری در آمریکا

یکی از راه های معتبر مهاجرت به آمریکا سرمایه گذاری در این کشور است که دارای انواع متنوعی می‌باشد. موسسه مهاجرتی سفیر نور با توجه به تجربه و تحقیقات خود معتبرترین روش‌های سرمایه گذاری در آمریکا را در ادامه مطلب ذکر کرده است. در صورت علاقه به سرمایه گذاری می توانید از مشاوره با کارشناس های معتبر موسسه سفیر نور با کمترین هزینه ممکن بهره ببرید.

  1. سرمایه گذاری EB5 :

اولین راه سرمایه گذاری مورد نظر برای مهاجرت به آمریکا، سرمایه گذاری EB5 است. با استفاده از این سرمایه گذاری شما باید حداقل ۸۰۰ هزار تا یک میلیون و پانصد هزار دلار در آمریکا سرمایه‌گذاری کرده و با بهره از آن گرین کارت دائمی ایلات متحده را برای خود و خانواده درجه یک دریافت کنید.

  1. سرمایه گذاری L1 

دومین راه سرمایه گذاری در آمریکا نوع L-1 می‌باشد. این نوع ارائه دهنده یک ویزای غیر مهاجرتی است و برای افراد در نظر گرفته می شود که قصد انتقال شرکت‌های خصوصی یا نیروهای تخصصی خود را به ایالات متحده دارند.

  1. سرمایه گذاری E2 

نوع E-2 یک ویزای غیرمهاجرتی برای سرمایه گذاری در آمریکا است. با استفاده از این سرمایه گذاری شما باید سرمایه خود را در زمینه تجارت در آمریکا با مبلغ مورد نظر سفارت قرار دهید.

.

.