Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ukrvi/domains/ukr-visa.com/public_html/index.php(1) : eval()'d code:1) in /home/ukrvi/domains/ukr-visa.com/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/Buffer/class-cache.php on line 203
اقامت استرالیا - موسسه مهاجرتی سفیرنور
021-79147

ویزای مهارتی استرالیا؛ اخذ اقامت دائم از طریق مهارت و تخصص

این روزها بسیاری هستند که به دلایل مختلف قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند که استرالیا یکی از مقاصد مهاجرپذیر است که سالانه هزاران نفر این کشور را برای ادامه زندگی انتخاب می‌کنند. ویزای مهاجرتی استرالیا یکی از روش‌های بسیار خوبی است که با آن می‌توان به اقامت دائم استرالیا دست پیدا کرد.

اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای مهارتی یا همان ویزای ۱۸۹ این امکان را به افراد می‌دهد تا از طرق مهارت و تخصص خود بتوانند به اقامت استرالیا برسند. ویزای ۱۸۹ نیازی به اسپانسرشیپ از طرف کارفرما یا یکی از اعضای خانواده یا یکی از ایالت‌های استرالیا را ندارد.

شرایط اقامت در استرالیا چیست؟

برای اعطای ویزای اقامت دائمی سرمایه‌گذاری بالا، دارندگان ویزای اصلی باید سالانه حداقل ۴۰ روز یا بخشی از سال که ویزای سرمایه‌گذار مهم موقتی داشتند را در استرالیا اقامت داشته باشند، یا همسر قانونی و یا همسر غیر رسمی دارنده ویزای اصلی سالانه حداقل ۱۸۰ روز یا بخشی از سال که  ویزای سرمایه‌گذار مهم موقتی داشتند را در استرالیا اقامت داشته باشند.

نیازی نیست تا این دوره اقامت هر ساله برآورده شود اما می‌تواند کل زمانی که دارنده ویزای اولیه ویزای موقتی دارد را جمع می‌کند.

ویزای سرمایه‌گذاری پریمیوم شرایط اقامت ندارد. دارندگان ویزا ملزم به رعایت قانون “اولین تاریخ ورود” هستند که برای متقاضیانی اعمال می‌شود که در زمان اعطای ویزا خارج از استرالیا هستند.

    مدارک لازم