021-79147

.

همانطور که میدانید کشور بریتانیا به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان شناخته شده و به همین دلیل سالانه میلیون‌ها انسان برای مهاجرت این کشور را انتخاب می‌کنند. برای مهاجرت به این کشور راه های بسیار زیادی از جمله تحصیل در انگلیس، تولد فرزند در انگلیس، سرمایه گذاری در انگلیس و… وجود دارد؛ شما می توانید طبق شرایط  و منابع مالی خود بهترین روش را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب شرکت سفیر نور شرایط مهاجرت به انگلیس و روش‌های آن را به صورت کامل ذکر کرده است، با ما همراه باشید.

انگلیس

مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلیس با توجه به نوع روش مهاجرت دارای مزایای بسیار زیادی است. به همین دلیل قبل از توضیح روش‌های مختلف برای مهاجرت به این کشور مزایای زندگی در انگلیس را ذکر کردیم.

  1. با توجه به تحقیقات جهانی کشور انگلیس به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای اقتصادی در جهان با رتبه ۵ معرفی می‌شود. یعنی افرادی که برای کار به این کشور مهاجرت می‌کنند، موفق‌تر از ساکنین کشورهای دیگر خواهند بود.
  2. در کشور انگلیس بهترین دانشگاه‌های دنیا تاسیس شده است که امکان تحصیل در دانشگاه‌های برتر را برای مهاجران تحصیلی ایجاد می‌کند؛ قابل ذکر است که نه تنها کشور ایران بلکه حدود ۵۰ درصد کشورهای جهان برای تحصیل به انگلیس مهاجرت می‌کنند.
  3. این کشور نسبت به کشورهای دیگر دارای امنیت اجتماعی و شغلی بسیار بالایی است. یعنی مهاجران به راحتی و بدون هیچ گونه مزاحمت قادر به ایجاد یک زندگی موفق خواهند بود.
  4. از لحاظ پوشش درمانی انگلیس بسیار پیشرفته است. شما در صورت برخورد با هرگونه بیماری قادر به درمان تحت نظر بهترین دکترهای جهان خواهد بود.
  5. شاخص‌های کیفی برای زندگی در انگلیس نسبت به کشورهای دیگر از سطح بالاتری برخوردار است؛ برای مثال حقوق بشر رفاه و آرامش در این کشور بسیار بالا می‌باشد.
  6. همانطور که می دانید یکی از مهمترین معیارهای زندگی آب و هوای کشور مورد نظر است؛ که در انگلیس نسبت به کشورهای دیگر معتدل و مرطوب با طبیعتی متنوع و بکر می‌باشد.

روش های مهاجرت به انگلیس 

برای مهاجرت به انگلیس روش های بسیار زیادی وجود دارد، اما از محبوب ترین آن‌ها را که با پیگیری موسسه های معتبر مهاجرتی مانند موسسه سفیر نور امکان پذیر است، به موارد زیر اشاره کردیم.

ویزا انگلیس 

ویزا انگلیس

همانطور که می‌دانید کشور انگلیس نسبت به کشورهای دیگر بسیار مستقل بوده و در حوزه شینگن عضو نمی‌باشد؛ به همین دلیل برای مهاجرت به این کشور باید ویزای جداگانه دریافت کنید. البته قابل ذکر است که دریافت ویزای مخصوص کشور انگلیس کار بسیار سختی خواهد بود و پیشنهاد می‌کنیم با کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر همچون سفیر نور این کار را انجام دهید.

شما برای دریافت ویزای انگلستان باید مدارک بسیار قوی و قابل قبولی از نظر سفارت ارائه دهید و علاوه بر آن به مدت زمان اعتبار مدارک خود نیز دقت داشته باشید. درست است که دریافت ویزای انگلیس بسیار سخت می‌باشد، اما شما با استفاده از این ویزا می توانید به کشور انگلستان، اسکاتلند، ولز، ایرلند شمالی به راحتی وارد شوید.

البته باید به این موضوع دقت داشته باشید که نوع ویزا بر اساس هدف شما از سفر و مهاجرت بسیار متفاوت خواهد بود و مدت زمان اعتبار ویزا با توجه به هدف شما از مهاجرت تعیین می‌شود. برای مثال ویزای تحصیلی به انگلیس دارای اعتبار متفاوتی نسبت اعتبار ویزای توریستی است.

شرایط اخذ ویزای انگلیس 

همانطور که گفته شد دریافت ویزای انگلیس دارای سختگیری بسیار زیادی از طرف سفارت است، اما این شرایط برای ایرانیان سخت‌تر از کشورهای دیگر نیز خواهد بود. به همین دلیل علاوه بر مطالعه شرایط اخذ ویزای انگلیس به شما پیشنهاد میکنیم؛ که برای دریافت این ویزا از همکاری موسسه مهاجرتی معتبر سفیر نور بهره ببرید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با این شرایط مهمترین آنها را ذکر کردیم.

1. ارائه سند ملکی با حد مبلغ مشخص

اولین شرط دریافت ویزای انگلیس ارائه سند ملکی واحد مبلغ مشخص است؛ در صورتی که شما ارائه دهنده سند ملکی به سفارت انگلیس نباشید؛ باید تمکن مالی خود را از طریق سپرده کوتاه مدت اثبات کنید. مبلغ سپرده کوتاه مدت برای ایرانیان در سال 2023 بین 150.000.000 تا 200.000.000 تومان تعیین می‌شود.

البته دقت داشته باشید که این مبلغ با توجه به واحد پول ایران معرفی شده و تمکن مالی ویزا باید به پوند یا دلار صادر شود. همچنین این مبلغ با توجه به میانگین سپرده گردش حساب شما در طی ۳ تا ۶ ماه مشخص خواهد شد.

2. تاریخچه سفر 

دومین شرط دریافت ویزای انگلیس ارائه تاریخچه سفر می‌باشد. اینکه شما برای دریافت ویزا انگلیس دارای ویزاهای معتبری همچون ویزای شینگن، ویزای استرالیا، ویزای کانادا، ویزای ژاپن یا ویزای آمریکا باشید، یک امتیاز بسیار مهم محسوب خواهد شد. البته در صورتی که شما تا به امروز هیچ گونه ویزای دریافت نکردید و دریافت ویزای انگلیس برای شما سخت است؛ پیشنهاد میکنیم از کمک کارشناس های با تجربه موسسه مهاجرتی سفیر نور بهره ببرید.

3. ارائه دعوت‌نامه 

یکی دیگر از شرایط دریافت ویزای انگلیس با توجه به روش مورد نظر برای مهاجرت، ارائه دعوتنامه از طرف یکی از آشنایان و بستگان درجه یک و دوستان یا دعوتنامه کاری به سفارت است. البته دقت داشته باشید که این دعوتنامه باید بسیار دقیق بوده و از تاریخ ورود و خروج به انگلیس برای حضور موقت مانند زمان مورد نیاز برای انجام یک مصاحبه کاری یا دیدن نزدیکان برخوردار باشد.

تحصیل در انگلیس 

تحصیل در انگلیس

تحصیل در انگلیس با استفاده از ویزای تحصیلی (Tier4) انجام می‌شود. کشور انگلستان نسبت به کشورهای دیگر از درصد مهاجرت تحصیلی بالاتری برخوردار است. زیرا کیفیت آموزشی در این کشور بسیار زیاد بوده و به عنوان یک کشور دانش پذیر شناخته می‌شود. با توجه به تحقیقات جهانی و در نظر گرفتن عوامل مختلفی همچون کیفیت برجسته تحصیل، اقامت و سرمایه گذاری پرسود می‌توان گفت کشور انگلستان برای تحصیل جزو ۵ کشور برتر دنیا است. شما برای تحصیل در انگلیس در مقاطع مختلف می‌توانید از ویزا‌های ذکر شده استفاده کنید.

۱_ تحصیل در مقطع پیش دبستانی تا دبیرستان 

اولین نکته مورد نظر برای مهاجرت تحصیلی به انگلیس پیش دبستانی تا دبیرستان در بازه سنی 4 سال تا 17 سال است‌. تحصیل در انگلیس برای این مقطع بسیار مفید می‌باشد، زیرا پس از سپری کردن دوره تحصیلی به راحتی وارد دانشگاه خواهید شد.

۲_ تحصیل در دانشگاه

تحصیل در دانشگاه امکان مهاجرت بسیار سخت تر از تحصیل در دوران دبیرستان خواهد بود و شما حتماً به کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر همچون سفیر نور نیاز دارید. اولین شرط برای دریافت ویزای دانشجویی انگلیس شرایط سنی بالای ۱۷ سال است و فرد متقاضی باید در یک دانشگاه معتبر پذیرش شود. همچنین قابل ذکر است که شما پس از تحصیل در دانشگاه انگلیس به راحتی قادر به دریافت ویزا کار در انگلیس هستید.

سرمایه‌گذاری در انگلیس

انگلیس به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشورهای اروپایی شناخته می‌شود که از نظر اقتصادی در چند سال اخیر ثبات بسیار بالایی داشته و برای سرمایه گذاری به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های ممکن است. در صورتی که شما قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را دارید، پیشنهاد موسسه مهاجرتی معتبر سفیر نور به شما سرمایه گذاری در انگلیس است.

شما با استفاده از سرمایه گذاری در انگلیس به راحتی می توانید پس از چند سال اقامت دائم انگلستان را به دست آورده و از زندگی در این کشور به همراه مزایای بسیار زیاد و متعدد آن بهره ببرید. البته کامل ذکر است که منظور از سرمایه‌گذاری در این کشور مانند سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه با خرید ملک نیست.

شما برای انجام کامل فرآیند سرمایه گذاری در انگلیس باید بورس و سهام شرکت‌های معتبر این کشور را انتخاب کنید، زیرا خرید املاک مسکونی تجاری به در برنامه مهاجرت وجود ندارد‌. پیشنهاد موسسه مهاجرتی سفیر نور برای سرمایه گذاری در انگلیس استفاده از اوراق قرضه دولتی، سرمایه مشترک یا سرمایه گذاری در شرکت‌های معتبر به ارزش دو میلیون پوند است.

تولد فرزند در انگلیس 

تولد فرزند در انگلیس 

همانطور که می‌دانید امروزه مسئله تولد فرزند برای اخذ تابعیت کشور انگلستان بسیار پرطرفدار است؛ اما دارای مشکلات خاص خود نیز می باشد. همچنین قابل ذکر است که تولد فرزند در انگلیس بر خلاف ظاهر بسیار ساده خود برای اخذ اقامت و تابعیت این کشور دارای قوانین بسیار زیادی است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل به تولد فرزند در انگلیس از کمک کارشناس‌های معتبر موسسه مهاجرتی سفیر نور بهره ببرید.

موسسه مهاجرتی سفیر نور 

همانطور که در این مطلب گفته شد، تمامی روش‌های مهاجرت به انگلیس دارای سختی خاص خود بوده و سپری کردن روند آن آسان نیست. با توجه به شرایط، مدارک و روند بسیار پیچیده مهاجرت به انگلیس موسسه مهاجرتی سفیر نور برای کمک و هموار کردن راه مهاجرت در کنار شماست.

سوالات متداول 

  1. مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی امکان پذیر است؟

بله. روش مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی امکان پذیر است. اما یکی از نامناسب ترین روش های ممکن برای مهاجرت به انگلیس می‌باشد؛ زیرا تحت شرایط اجتماعی بسیار خاص قرار داشته و برای ساکنین ایران مناسب نیست. همچنین مطمئن باشید که در صورت همکاری با موسسه مهاجرتی سفیر نور به جای پناهندگی به انگلیس، روش‌های منطقی و معتبرتری به شما پیشنهاد می‌شود.

  1. شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج چیست؟ 

همانطور که می‌دانید کشور انگلستان نیز مانند درصد بالایی از کشورهای جهان پذیرنده مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج است. البته شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج آسان نیست. برای مثال ازدواج شما باید صد در صد واقعی باشد، زیرا توسط کارشناس‌های سفارت بررسی شده و در صورت اطلاع از صوری بودن ویزای شما باطل می‌شود.

همچنین شریک مورد نظر شما برای زندگی باید از سلامت روانی مناسب و تمکن مالی برخوردار باشد. در نهایت اگر تا دوسال از یک زندگی مشترک سالم و ثابت برخوردار باشید، امکان دریافت اقامت انگلیس برای شما وجود خواهد داشت.

.

.