021-79147

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در اوکراین خودرو به دو طریق خریداری می شود.

 

از طریق سایت و خرید در بازار

 

دو سایت معروف برای خرید خودرو در اکراین سایت های https://auto.ria.com/   وwww.olx.ua  میباشند که موتور های جستجو سایت اول بسیار قوی تر از سایت دوم میباشد

در اکراین خودرو ها دارای ۲ پلاک میباشند یکی پلاک ملی اکراین و دیگری پلاک ها ی خارجی.

پلاک خارجی خودرو یعنی خودرو بدون گمرکی که غالبا پلاک کشور لیتوانی می باشد و علت آن هم قوانین راحت بنام کردن خودرو میباشد . یعنی مثلا خودروی که در آلمان است به کشور لیتوانی برده میشود و پس از پلاک زدن به اوکراین انتقال پیدا میکنند.

در یکسال اخیر (سال ۲۰۱۹) قوانین این خودروها در اوکراین مداوم در حال در حال تغییر می باشد ولی قانونی که اکثرا وجود دارد درباره این خودرو ها این می باشد که یک خارجی که دارای اقامت موقت (دانشجویی یا کاری) می باشد،می تواند با این خودرو و بمدت یکسان ذر خاک اوکراین تردد نماید.ولی کسانی که اقامت دائم دارند،نمی توانند.و باید خودرو را گمرکی کنندو پلاک اوکراین بگیرند.برای محاسبه قیمت گمرک خودرو پلاک خارجی می توانید وارد سایت زیر شوید :

calc.customs.gov.ua

امروزه یکی از بیزینس های بسیار سود ده در اکراین واردات خودرو های آمریکائی میباشد . کسانی که در این ضمینه علاقه مند و مشتاق هسند با سرمایه ای در حدود ۴۰٫۰۰۰ دلار میتوانند در ضمینه واردات خودرو در اکراین با شرکت ما همکاری نمایند و از سود آن بهره مند گردند .

 

قیمت ۴۰،۰۰۰ دلار – ۵۰٪ نقد – ۵۰٪ الباقی بدون سود ، پرداخت در دو سال

شماره تماس های شرکت :

۰۲۱-۲۸۴۲۴۷۹۴

۰۲۱-۲۸۴۲۷۳۶۳[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]