021-79147

تعیین وقت سفارت اوکراین:

برای دریافت ویزا اوکراین نیازی به تعیین وقت سفارت نیست و فقط کافیست به سایت مراجعه کرده و فرم اپلیکیشن خود را با توجه به مشخصات خود پر کنید.لازم به ذکر است مراقب کلاه برداری های آژانس ها و دیگر دفاتر مهاجرتی که برای تعیین وقت سفارت از شما پولی دریافت می کننند باشید.

شما زمانی که قصد سفر و یا مهاجرت به کشور اوکراین را داشته باشید باید برای ورود به این کشور اجازه دریافت کنید که این اجازه با صدور ویزا امکان پذیر می باشد اما برای آنکه بتوانید درخواست ویزا بدهید باید ابتدا  فرم اپلیکیشن خود را که در سایت بالا ذکر شده است پر کنید و سپس با تمام مدارک مربوط به ویزا بصورت کامل می توانید با فرم خود به ویزا سنتر مراجعه فرمایید. توجه فرمایید که هر گونه نقصی در پرونده شما سبب رد درخواست شما خواهد شد پس در این موضوع دقت کرده و می توانید از افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه بالایی دارند کمک گیرید .

شما برای تعیین  وقت سفارت اوکراین می توانید به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین اقدام نمایید. کشور اوکراین در اکتبر سال ۱۹۹۲میلادی فعالیت خود را در ایران آغاز نمود و سفارت خود را بنا کرد.

تحویل مدارک ویزا از طریق مرکز ویزا (ویزا سنتر) امکان پذیر است

آدرس مرکز روادید:  تهران،مرکزهروی،میدان هروی خیابان موسوی(گلستان 5)طبقه 4

تلفن تماس:

00982191314214;

00982191008055

http://www.vfsglobal.com/Ukraine/Iran

روزهای کاری: از یکشنبه و پنجشنبه

– از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۵:۰۰ پذیرش درخواست ویزا

– از ۱۵:۰۰ تا ۱۷:۰۰ دریافت گذرنامه.

ثبت نام درخواست ویزا در visa.mfa.gov.ua انجام می شود

سفارت اوکراین کجاست؟

سفارت اوکراین در ایران در تهران، خیابان شهید باهنر، کوچه قادری، پلاک ۱۰ قرار دارد.

پذیرش کنسولی اتباع ایرانی و خارجی در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه انجام می شود:

گرفتن وقت سفارت اوکراین:

سفارت اوکراین از تاریخ ۲۴ تیر ۱۳۹۷، امور مربوط به اطلاع رسانی، ترجمه مدارک، پر کردن صحیح فرم های تقاضانامه، صدور بیمه نامه و مسائل مربوط به تسهیل صدور ویزا و کنسولی را به شرکت VFS Global سپرده است. بر این اساس این ویزا سنتر مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای اوکراین را از متقاضیان تحویل می گیرد. این نکته را مد نظر داشته باشید که این مرکز تنها پشتیبانی پرونده ویزاها و کمک به متقاضیان را بر عهده دارد و صدور یا عدم صدور ویزا، تصمیمی است که به صورت مستقیم از طرف کنسول سفارت اوکراین در ایران گرفته خواهد شد

ساعات کاری سفارت اوکراین:

از دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰ و از ساعت ۱۴:۰۰ الی۱۸:۰۰